Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i  kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: wpk@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie, nr 58 686 82 73

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

2022-08-30

Wakacje z Wdzydzkim Parkiem Krajobrazowym 2022 – podsumowanie

Dziękujemy za liczny i aktywny udział. 

2022-08-09

Nowy szlak geologiczny we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym

Warto poznać obszar Parku od strony geomorfologii. Dla tego, edukacyjnego celu w poprzednim tygodniu ukończono wyznaczanie, znakowanie, stawianie tabliczek kierunkowych wskazujących ważne a zarazem ciekawe miejsca na 30 kilometrowym szlaku.

2022-08-03

Wdzydzki Park Krajobrazowy na XIII Jarmarku "Dary natury, bogadztwo kultury" w Charzykowach

W dniu 31 lipca Wdzydzki Park Krajobrazowy wziął udział w XIII Jarmarku Dary natury, bogactwo kultury” w Charzykowach, promujący Rezerwat Biosfery Bory Tucholskie.

2022-07-22

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU - Owady zapylające Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy!

2022-07-15

DARMOWE WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM

Zapraszamy na co czwartkowe wycieczki z przewodnikiem Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

2022-07-05

Informacja o publicznym wyłożeniu projektu Planu ochrony dla WPK

Informacja Dyrektora Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych o publicznym wyłożeniu projektu Planu ochrony dla Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego oraz o możliwości składania do niego uwag i wniosków