Jastrë i zymk na Kaszëbach - zabawa dla całej rodziny

Data: 22-03-2021

Centrum Kultury Kaszubskiej „Strzelnica” i Wdzydzki Park Krajobrazowy zapraszają do edukacyjnej zabawy terenowej, która przybliży tematykę zwyczajów wielkanocnych na Kaszubach oraz zachwyci wiosenną przyrodą.

Zabawa ma charakter samoobsługowy i umiejscowiona jest na terenie Centrum Kultury Kaszubskiej „Strzelnica” w Kościerzynie.

Kartę zadań można pobrać tutaj:

Karta zadań  z mapą pdf

Karta zadań jpg (str1) mapa jpg (str 2)

Przed rozpoczęciem zabawy należy zapoznać się z dodatkowymi informacjami znajdującymi  przy piecu chlebowym na terenie CKK Strzelnica.

Treści do zadań znajdują się  w ponumerowanych miejscach (mapa) wokół budynku CKK.  

Dla osób indywidualnych przygotowaliśmy 12 pierwszych zadań, grupy zorganizowane (po wcześniejszym zgłoszeniu tel. 515 135 705)  będą mogły zmierzyć się również z zadaniem 13 i 14.

Prosimy o pozostawienie rekwizytów z zadaniami w zastanym porządku dla kolejnych korzystających.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny (pamiętajcie o dezynfekcji rąk) oraz do zachowania bezpiecznego dystansu.

Organizatorzy nie odpowiadają za wypadki losowe na trasie gry.

Jeżeli chcesz się z nami podzielić swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami wyślij nam wiadomość na adres: rom.wiol@wp.pl lub napisz do nas na Facebooku @wdzydzkipark.

Działalność Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w zakresie edukacji ekologicznej i przyrodniczej finansowo wspiera Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

MIŁEJ ZABAWY I POWODZENIA

 

Grafika 1: Jastrë i zymk na Kaszëbach - zabawa dla całej rodziny
Grafika 2: Jastrë i zymk na Kaszëbach - zabawa dla całej rodziny
Grafika 3: Jastrë i zymk na Kaszëbach - zabawa dla całej rodziny
Grafika 4: Jastrë i zymk na Kaszëbach - zabawa dla całej rodziny