Zaproszenie na rodzinne warsztaty „Zmontuj ptakom karmnik”

Data: 29-01-2024

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej i Wdzydzki Park Krajobrazowy

zapraszają na rodzinne warsztaty  „Zmontuj ptakom karmnik”

Czy macie ochotę spędzić kreatywnie czas z rodziną, jednocześnie dbając o przyrodę? Jeśli tak, to mamy dla Was idealną propozycję!

Przygotowaliśmy dla Was warsztaty, podczas których będziecie mieli okazję zbudować własnoręcznie stołówkę dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Podczas spotkania opowiemy Wam o ochronie ptaków ich potrzebach i problemach. Powiemy na co zwrócić uwagę przy zimowym dokarmianiu ptaków. Karmniki, które złożycie w trakcie warsztatów, będziecie mogli zabrać ze sobą do domu i wywiesić we własnym ogrodzie!

data: 7 lutego (środa) 2024 r.

godz.17:00

miejsce: Kościerzyna (siedziba Wdzydzkiego PK, ul Świętojańska 5e)

adresaci: rodziny z dziećmi  (powyżej 7 roku życia)

bezpłatnie

obowiązują wcześniejsze zgłoszenia:  g.sadowska@pomorskieparki.pl 58 686 82 73, 605 558 002

Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego 2024r. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku niewystarczającej liczby osób warsztaty nie odbędą się.

przed zgłoszeniem należy zapoznać się z regulaminem spotkania https://wdzydzkipark.pl/co-robimy-3/edukacja-2/regulamin-spotkan-edukacyjnych/regulamin-warsztatu-rodzinnego-zmontuj-ptakom-karmnik/

Nie potrzebujecie specjalnych umiejętności ani doświadczenia - zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i instrukcje. Wystarczy jedynie chęć tworzenia i radość z działania razem z najbliższymi! Będziemy mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć odpowiednią stołówkę dla skrzydlatych gości Waszych ogrodów.

Zapraszamy serdecznie!

 

Warsztaty są częścią projektu „BezOGRÓDEK o bioróżnorodności” który realizujemy w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej, dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.