WDZYDZKI PARK KRAJOBRAZOWY PLAN OCHRONY KONSULTACJE SPOŁECZNE

Data: 10-11-2020

 

Trwają prace związane z przygotowaniem projektu planu ochrony Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego , którego wykonawcą jest Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej z Gdyni.  Prace rozpoczęły się w 2020 roku, a zakończą się we wrześniu 2022 roku opracowaniem projektu uchwały Sejmiku Województwa Pomorskiego ustanawiającej plan ochrony Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Jednym z elementów prac nad planami ochrony są konsultacje społeczne, które do niedawna odbywaliśmy z Państwem osobiście. Niestety sytuacja pandemiczna spowodowała konieczność „przeniesienia” warsztatów konsultacyjnych do sieci. Dzisiaj umieszczamy materiały jakie zamierzaliśmy przedstawić Państwu na I warsztatach z prośbą o zapoznanie się z nimi.

Prezentacje znajdą Państwo pod linkiem:

http://pomorskieparki.pl/planyochrony/opracowanie-projektu-planu-ochrony-wdzydzkiego-parku-krajobrazowego/konsultacje-3/

Jednocześnie przypominamy, iż wszystkie zainteresowane osoby oraz podmioty mogą składać uwagi, wnioski oraz zapytania, które należy kierować do Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego ul. Świętojańska 5E 83-400 Kościerzyna, w formie pisemnej tradycyjną pocztą lub pocztą elektroniczną na adres:

wpk.planochrony@pomorskieparki.pl

Uwagi i wnioski można składać do czasu zakończenia prac nad projektem planu ochrony na załączonym formularzu .

formularz_uwag_i_wniosków_plan_ochrony_WPK