Przyroda, edukacja, inspiracja.

Data: 30-04-2020

Specjalnie z myślą o nauczycielach, dzieciach i rodzicach w zakładce edukacja powstała podstrona - materiały do pobrania, gdzie będziemy zamieszczać materiały edukacyjne i informacyjne do pobrania i online. Na chwilę obecną znajdziecie tam Państwo m.in. pakiet edukacyjny o siedliskach czy puzzle z florą i fauną WPK. W miarę możliwości będziemy dodawać nowe pozycje, tak aby nie zabrakło Państwu inspiracji do poznawania przyrody naszego Parku. Z częścią z Państwa jesteśmy w stałym kontakcie i staramy się, w ramach własnych możliwości, podsyłać różne materiały i przydatne linki, dlatego tym bardziej zachęcamy do kontaktu.

Musieliśmy zrezygnować ze wspólnych spotkań we Wdzydzkim Parku, ale jak już część z Państwa miała okazję się przekonać, zawsze możemy to zrobić online. W celu umówienia się na tego typu zajęcia prosimy o kontakt z Panią Grażyną Sadowską tel. 58 686 82 73 lub mailowo g.sadowska@pomorskieparki.pl.

Zapraszamy  również na naszą stronę https://pl-pl.facebook.com/wdzydzkipark/  , gdzie będziemy zamieszczać najnowsze informacje o tym, co dzieje się w przyrodzie Wdzydzkiego Parku i co my możemy zrobić aby jej pomóc. Będziemy również zachęcać Państwa do różnego rodzaju aktywności np. serwując dania prosto z „zielonej kuchni” czy organizując przyrodnicze konkursy internetowe.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce !

 

Grafika 1: Przyroda, edukacja, inspiracja.